ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

Старосамбірщина гідно представлена на ТурЕкспо 2013

У Палаці спорту “Украї­на”, що у Львові,  з 30 жовтнядо 1 листопада відбувся Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності – 2013. Туристично-промоційні матеріали Старосамбірщини були представлені Іваном Кіликом, головним спеціалістом відділу культури райдержадміністрації. До уваги гостей виставки запропоновано ряд буклетів: «Туристичними шляхами Старосамбірщини», «Туристична база «Бойківський двір», «Добромильський Василіянський монастир св. Онуфрія», «Старосамбірщина запрошує до себе в гості», «Гостинний двір», «Туристична Старосамбірщина», туристичних довідників. Особливу увагу привертали видання «Ікони Старосамбірщини», «Старосамбірщина. Історія та культура» Михайла Кріля, «Галицький край» Юрія Николишина.  

У форматі форуму кілька тематичних напрямків: туризм, готельний та ресторанний бізнес, індустрія розваг. 

Туристичні продукти та інфраструктурні об’єкти, оздоровчий, пригодницький та екологічний туризм, професійне технологічне обладнання для готелів і ресторанів, посуд, текстиль та уніформа, інформаційно-комунікаційні технології, розважальне обладнання для індустрії гостинності та розваг, громадські організації, асоціації та об'єднання в сфері туризму і гостинності – все це представлене на XIV Міжнародній виставці-ярмарку 

 

“ТурЕКСПО-2013”, Спеціалізованій виставці “Готельний та ресторанний бізнес” та VI Спеціалізованій виставці “Континент розваг”, що проводить ПрАТ “Гал-ЕКСПО” за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Департаменту міжнародного співробітництва та туризму ЛОДА, Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України, Асоціації малих готелів та апартаментів, Української Асоціації Активного та Екологічного Туризму, Асоціації Аквапарків України і під патронатом Польської Палати Готельної Справи.

 У форумі взяли участь понад 80 компаній з Украї­ни, Росії, Польщі, Словаччини, Греції та Намібії. Вперше на цьогорічному форумі представили свої туристичні продукти 24 райони Львівщини, Херсонська, Одеська і Миколаївська області. Гостинно запрошують на свої стенди постійні учасники та партнери форуму – Івано-Франківщина, Закарпаття і місто Запоріжжя.