ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

З Днем туризму!

26 вересня у приміщенні готелю "Нобіліс", м.Львів, відбулося святкування Всеукраїнського дня туризму, в якому взяв участь і головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації.

У процесі зустрічі-обговорення, організованої Львівською обласною держадміністрацією розглядалися різноманіитні актуальні питання функцірнування та розвитку туристичної галузі загалом та Львівщини зокрема. Так, канадські експерти Марина Джеймс, Президент та Головний директор Агентства з економічного розвитку міста Вініпег, Кері Кінг, керівник відділу туризму Управління економічного розвитку та плануванні регіону Дюрем та Вейн Роберт, співвласник консалтингової компанії "Lochaven Management Consults" розкрили теми "Світові туристичні тенденції. традиційні та нові туристимчні продукти як відлбраження сучасних тенденцій туристичного ринку", "Роль місцевих адміністрацій у сприянні розвитку ринку туризму та рекреації", "Як презентувати регіон, щоб привабити туриста", "Туристично-інформаційні центри: ідея, фуекції, партнери", "Розвиток сільського зелекного туризму як перспектива відродження села".

Вітальне слово з нагоди свята виголосили представники облдержадміністрації, обласної ради, ректор Львівського інституту економіки і туризму І.Бочан, а також вручено почесні грамоти та подяки.