ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

Велосипед: здорово, цікаво та модно

Велосипедні прогулянки набувають все більшої популярності серед мешканців та гостей нашого району, бо що може бути цікавішим від активного дозвілля, поєднаного з корисним фізичним навантаженням та естетичною насолодою від захоплюючих мандрів цікавими куточками. Двоколісний якраз найбільше пасує для такого виду відпочинкового туризму, адже не потребує значних грошових витрат, дозволяє відчути себе частинкою природи і збільшує можливості пересування.

 

 

Цього року відділом культури Старосамбірської райдержадміністрації започатковано два нові велосипедні маршрути. Один присвячений Кирилу Осьмаку, Президенту Української Головної Визвольної Ради, і пролягає від Старого Самбора через Недільну та г. Діл, збігаючи гірськими стежками у Тур’є. Маршрут, окрім традиційного естетичного навантаження, має ще й пізнавальну та патріотичну місію, знайомлячи учасників з визначними історичними місцями Старосамбірщини.

Ще один маршрут, що іменується «Гірськими стежками Старосамбірщини», пролягає від Старого Самбора через Лаврів, веде на давню Цісарську дорогу. Екстрим для справжніх веломанів гарантуємо.

Для повноцінного туристичного велосипедного дозвілля необхідно мати не лише бажання, велосипед і силу крутити педалі. Ще однією необхідністю є… фотоапарат чи відеокамера, адже всіх вражень, які ви отримаєте впродовж мандрівки, неможливо запам’ятати.