ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

День Незалежності України відсвяткували на славу!

23-24 серпня у населених пунктах Старосамбірського району відбулися урочистості та святкування з нагоди Дня Незалежності України.

 

У райцентрі святкова колона у супроводі Народного духового оркестру районного Народного дому вирушила від адмінбудинку райради до пам’ятків Т.Шевченка та С.Бандери, де було піднято Державний Прапор.

 

24 серпня у РНД відбулися урочистості за участі голів районної ради, райдержадміністрації, мера та гостей з Республіки Польща.

 

Святковий концерт підготовлено силами відділу культури, також до виступу залучено місцевих талановитих аматорів сцени. Так, зокрема, виступила Народна хорова капела «Дністер» (керівник – заслужений працівник культури України Олег Підківка), переможець І міжрайонного огляду-конкурсу інструментальної музики «Мелодії бойківського двору» Народний ансамбль пісні і музики «Відлуння Карпаит» (керівник Світлана Раставецька), гуморист Василь Сигерич, Народний сімейний ансамль «Струни серця» (керівник – Оксана Бурдун), музикант-віртуоз Петро Юрчик, заслужений артист України, наш талановитий та творчий земляк, вихідець з Міженця Володимир Коциловський.

 

Милував присутніх популярними мелодіями духовий оркестр.