ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

Спаський камінь – об’єкт туристичної зацікавленості

Скелі у селі Спас відомі не лише шанувальникам туристичного відпочинку Старосамбірщини чи Львівщини, адже побачити чудо природи приїжджають охочі з усієї України та з-за кордону.

Чортів Камінь, Сокольський камінь, Камінь Сокіл – такі назви найбільш відомі. Скелі належать до геологічних пам’яток природи місцевого значення. Вони виникли внаслідок відділення порівняно твердих пісковиків від м’яких скельних шарів через ерозію (руйнування гірських порід під впливом вітру, води, зміни температури). Спаський камінь – це, насправді, не один, а три камені, висота найвищого з яких сягає 24 метрів.

 

Якщо ви вирішили теплий літній день провести наодинці з природою, та ще й в особливому місці, то Спаський камінь не розчарує. Прекрасні краєвиди гармонійно доповнює й належно упорядкована інфраструктура. Інформаційні таблиці допоможуть задовольнити цікавість дорослих і дітей, розповідаючи про славну історію краю, його флору та фауну. Адже Спаський камінь належить до комплексного історико-природничого туристичного маршруту «Шляхами Князя Лева».

 

Поблизу каменя можна і негоду перечекати, і заночувати – для цього споруджено чотири стилізовані шалаші зі столами та лавками. Тож, якщо ви хочете відпочити у цікавому та унікальному місці, вам навіть не доведеться залишати терени Старосамбірського району – можна просто поїхати у Спас, суттєво збагативши свій кругозір та зекономивши власний бюджет.