ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

Чорнобилем розп'ята на хресті

Чорнобилем розп'ята на хресті

26 квітня у приміщенні Старосамбірської дитячої музичної школи відбулося вшанування жертв Чорнобильської катастрофи. Народний художньо-просвітницький колектив "Хирівські Ха-Ха-Ли" Народного дому Хирова підготував і провів змістовний захід, метою якого було повернути нас у той полиново-гіркий 1986, вшанувати пам'ять жертв та висловити подяку ліквідаторам.

 

 

Майстерно використовуючи різноманітні художні засоби, учасники колективу зуміли достукатися до серця кожного, пригадати хронологію подій та жахливі наслідки.

Особливу подяку за організацію заходу висловив учасникам та художньому керівнику Андрію Прокопцю начальник відділу культури Петро Юрчик.

Весна - пора надії. Сьогодні, коли ми усвідомили причини та наслідки трагедії, мусимо зробити все, аби такого більше не сталося. А можливо це лише у власній, справді незалежній державі, де український народ диктуватиме "свою правду, і силу, і волю". Покоління таких, незалежних, незаангажованих, справжніх українців підростає, зокрема й серед учасників хирівського колективу. Надія є!