ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

  • За повідомленням

    ...
  • ...

Музичні школи

Старосамбірській дитячій музичній школі - 50!

26 травня у Старому Самборі відбулося справжнє свято на честь музики - відзначення 50-ї річниці з часу заснування музичної школи. Урочистості відбулися у стінах рідного для багатьох поколінь старосамбірських музикантів закладу, школи, яка згуртувала охочих мандрувати шляхами музи, прекрасного і вічного.

Вступне слово виголосив Михайло Марченко, директор музичної школи, в якому ознайомив присутніх з історією закладу.

Детальніше: Старосамбірській дитячій музичній школі - 50!

У Старосамбірській дитячій музичній школі - звітні концерти

25 лютого у Старосамбірській дитячій музичній школі відбувся академічний концерт для батьків учнів струнно-смичкового відділу, в якому взяли участь 43 учні.

Впродовж тижня звітні концерти відбуватимуться щодня: 26 лютого виступатимуть піаністи, 27 - духовики, 28 - народники.

Благодійний концерт у Добромилі

У неділю, 17 лютого, у Добромильському Народному домі відбувся благодійний концерт для учнів місцевої спеціалізованої школи-інтернат. Юним глядачам подарували незабутні хвилини мистецтва солісти Михайло Дякун, Ігор Піхо, квартет "Горяни". Петро Юрчик, начальник відділу культури, зачарував присутніх майстерною грою на баяні.

Директор школи-інтернату Микола Муль наголосив на важливості створення високодуховної творчої та мистецької атмосфери для дитячих душ, адже сила доброго слова і настрою неперевершена.

На завершенння концертної програми вихованці школи спільно з Андрієм Бербихом, директором НД м.Хирів виконали незабутню "Червону руту".

А дитячі серця знову чекатимуть свята...

У Хирівській музичній школі тепло!

14 грудня 2012 року у музичній школі м.Хирова сталася направду визначна подія: спільними зусиллями відділу культури райдержадміністрації, дирекції школи, Старосамбірського управління експулатації газового господарства вдалося нарешті запалити голубий вогник у навчальних класах.

"Відтепер учні та викладачі зможуть займатися у нормальних умовах, адже дотепер вони просто мерзли. Я вважаю цей день надзвичайним, винятковим, навіть знаковим, бо нам таки вдалося у важкий період вирішити важливу і гостру проблему - проблему опалення навчальних приміщень. Здоров'я дітей - основне, і заради цього ми здолаємо усі перешкоди. А сьогодні - справжнє свято!" - прокоментував подію Петро Юрчик, начальник відділу культури.