ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

  • За повідомленням

    ...
  • ...

Бібліотеки

Юні читачі району

В бібліотеці-філії с. Муроване 19 липня 2016 року було проведено літні читання «З книгою навчаємось – до школи збираємось», в яких взяли участь учні 1-2 класів. Під час заходу діти із задоволенням читали українські казки, малювали малюнки улюблених героїв прочитаних казок з яких в бібліотеці оформлено виставку.

 

В бібліотеці-філіі села Поляна 19 липня 2016 року відбулися літні читання  «Усе про книгу». На заході користувачів було ознайомлено з історією виникнення перших книг. Діти читали вірші, прислівя та приказки про книгу. Найбільше дітей зацікавило читання дитячого журналу, якому 90 років. Присутні 15 користувачів.

Відбулося засідання на тему "Бібліотечне краєзнавство"

 

Згідно річного плану роботи Ради при директорі Старосамбірської РЦБС 21 травня 2014 р. відбулося засідання  на тему «Бібліотечне краєзнавство. Відзначення ювілейних дат письменників 2014 р. в бібліотеках-філіях системи».

На засіданні були визначені провідні напрями бібліотечного краєзнавства, керуючись Положенням про краєзнавчу роботу та заслухана інформація про виконання масових заходів по відзначенню ювілейних дат письменників, поетів.

 

До Дня Європи

 12 травня у районній бібліотеці для дорослих до Дня Європи організовано довідковий стіл «Україна –Європа», де розміщена література, а саме: «Держава. Ілюстрована енциклопедія України», «Конституція України», «Конституційне право України», «Конституційне право зарубіжних країн», «Практика захисту прав та основоположних свобод людини у європейському суді з прав людини» , «Міжнародне право» та інші. У книгах зібрана корисна та цікаво викладена інформація про права та обов’язки громадян ЄС, та що має робити кожен з нас, аби зробити життя нинішнього і прийдешніх поколінь кращим й безпечнішим».

 

Володимир Луців. "За вікном весна"

 У читальному залі районної бібліотеки відбулося відкриття виставки картин «За вікном весна» місцевого художника Володимира Луціва.

Детальніше: Володимир Луців. "За вікном весна"