ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

  • За повідомленням

    ...
  • ...

Заходи

Відгуки І світової: Кундівська гора

В околицях с.Воля, на Кундівській, чи як називають її воляни - Кундіській горі силами місцевих ентузіастів встановлено пам'ятник загиблим воякам часів І світової війни. На місці масового поховання стоїть хрест з написом українською та німецькою мовами: "Українцям, австрійцям та воякам інших національностей, що загинули у роки Першої світової війни в околицях села Воля 1914-1918. Вічная пам'ять".

 

Детальніше: Відгуки І світової: Кундівська гора

Велотуристичний сезон розпочато

23 березня розпочався цьогорічний сезон велотуристичних мандрівок. Прихильники активного відпочинку, серед яких і начальник відділу культури Петро Юрчик, здійснили тур маршрутом "Гірськими стежками старосамбірщини".

За сприятливої погоди велосипедні мандрівки продовжаться, причому різними маршрутами. Тож бажаючих намотати на колеса двоколісного друга кілометри здоров'я та вдосталь естетичної насолоди запрошуємо приєднуватися! 

В’ячеслав Чорновіл

          «В’ячеслав Чорновіл – невтомний  борець за вільну  Україну» - під такою назвою у Старосамбірській районній бібліотеці для дорослих організовано книжкову викладку та проведено перегляд літератури приурочений 76-й річниці від дня народження В.Чорновола. Книги, які представлені розповідають про життєвий і творчий шлях відомого українського політика, державного діяча, публіциста і журналіста.

«Ходить світом Миколай»

    У  бібліотеці-філії для дорослих м.Добромиля  було проведено годину духовності «Ходить світом Миколай». Оформлено тематичну поличку «Добром зігріте серце», на якій представлено літературу духовної тематики. Присутні – учні 9 класів місцевої школи та дорослі користувачі бібліотеки. Зі вступним словом до присутніх звернулася вчителька школи Войтович Ганна Володимирівна, яка наголосила на історичне значення Дня Святого Миколая, його добрих вчинків і милосердя. В залі пролунали релігійні пісні та молитви до Святого Миколая за майбутнє і кращу долю для України.

    В бібліотеках-філіях сіл Головецько та Грозьово були проведені християнські читання, присвячені шануванню великого святого святителя Миколая. Учнями  5-6 класів були прочитані пісні та легенди про чудотворця та переглянуті його зображення на іконах. Наприкінці заходу всі учасники одержали подарунки.

     У бібліотеці-філії села Торгановичі пройшла година духовності «Ходить світом Миколай».Учні 3-4 класів були ознайомлені з традиціями вшанування великого православного святого.