ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

  • За повідомленням

    ...
  • ...

Прес-реліз

Хирівчани прийшли на сповідь до Тараса

16 січня районний літературно-мистецький марафон "Йдемо на саповідь до Тараса", присвячений 200-літтю від Дня народження Пророка, відбувся у м.Хирів.

Детальніше: Хирівчани прийшли на сповідь до Тараса

«Голодомор – дзвін воскресіння»

 Для ознайомлення із свідченням про страшні роки в історії України у      Старосамбірській районній бібліотеці для дорослих організована розгорнута книжкова виставка «Голодомор – дзвін воскресіння» за розділами:

«Геноцид і злочин проти людяності»,

«Свідчення тих, хто вижив».

На виставці представлено книги в  яких є документи про голодомор:

-         Голодомор 1932 – 1933 в Україні: документи і матеріали: документи і матеріали.

-         Марочко В. Голодомор 1932 – 1933 років в Україні: Хроніка.

-         Роберт Конквест. Жнива скорботи. Радянська колективізація    і голодомор.

У книгах вміщено свідчення тих, хто пережив одну з найжахливіших трагедій в історії людства штучний голодомор, відтворено факти, події, явища в селах 1932 – 1933років.

    Тему голодомору також описували в художніх творах такі письменники, як У.Самчук в книзі «Марія», В.Барка «Жовтий князь» та інші письменники.

    Біля виставки проведено перегляд літератури « Колосок пам’яті».

 

 

 

 

 

«Голодомор – жах нашого краю»

15 листопада 2013р. в читальному залі бібліотеці – філії  для дорослих м. Добромиль організована книжкова виставка «Голодомор – жах нашого краю». На виставці за розділами: «Геноцид українського народу», «Діти жертви Голодомору», «Засвіти свічку пам’яті» представлено книги, публікації, документи про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль спричинені тоталітарним режимом.

Вшанування жертв Голодомору – це воскресіння нашої пам’яті. Пам’ять про знищених і невинно убієнних має об’єднати у великій скорботі весь український народ.

Відбулися творчі звіти у Коневі та Тарнаві

Згідно наказу відділу культури у районі проводяться  творчі звіти перед населенням, присвячені підготовці відзначення 200-ліття від дня народження Т.Г.Шевченка.  9 та 10 листопада заходи відбулись у  Народних домах Конівської і Тарнавської сільських рад. Звіти проведено на належному рівні: було висвітлено роботу гуртків художньої самодіяльності , що діють при цих Народних домах.