ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

  • За повідомленням

    ...
  • ...

Мистецькі колективи

«Бойки» колядували у Трускавці

13 січня у курортному Трускавці відбувся традиційний обласний фестиваль-конкурс українського зимового фольклору «Ой, радуйся, земле!»

Старосамбірщина колядувала устами Народного аматорського фольклорного колективу «Бойки» зі Старої Ропи, який очолює Ярослава Бачинська. Згаданий колектив двічі поспіль займав призові місця у минулих роках, і тому мав честь очолити святкову колону з понад двадцяти гуртів колядників з усієї Львівщини. Весело і гучно лунала спільна коляда, зачаровуючи присутніх щирою прославою Божого дитятка, віщуючи добру звістку на щастя, на здоров’я, наНовий рік – Христос Рождається!

 

На світлинах: Народний аматорський фольклорний колектив «Бойки» колядує у Трускавці.

 

 

 

Підсумки обласного огляду-конкурсу хорових колективів

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
Н А К А З  (витяг)


«5» квітня 2012 р. № 38

м. Львів


Згідно з наказом управління культури Львівської облдержадміністрації №09 від 27 січня 2012 р. 11-го, 18-го та 25-гоберезня 2012 р. у мм. Стрию, Самборі та Жовкві було проведено обласний огляд-конкурс хорових колективів, присвячений 170-річчю від дня народження основоположника української класичної музики М. В. Лисенка та 105-ій річниці від дня народження композитора, хорового диригента Є. Т. Козака.
Журі конкурсу відзначило високий виконавський рівень учасників, вдало підібрані конкурсні програми, творчий підхід керівників до конкурсних творів, велику роботу по підбору репертуару із творів М. В. Лисенка і Є. Т. Козака, володіння колективами хоровою технікою та культурою звуку.
В огляді-конкурсі взяли участь 43 хорові колективи, представники всіх районів області, а також міст обласного підпорядкування. Найбільш чисельно були представлені Старосамбірський район (5 колективів) /…/

Беручи до уваги зазначене вище та враховуючи рішення журі обласного огляду-кокурсу:

НАКАЗУЮ:

1. За досягнуті успіхи на обласному огляді-конкурсі хорових колективів, присвяченому 170-річчю від дня народження М. В. Лисенка та 105-ій річниці від дня народження Є. Т. Козака нагородити Лауреатів дипломами Львівського державного обласного центру народної  творчості і культурно-освітньої роботи наступні колективи, та присвоїти:
/…/
В номінації «Камерні хори»:
/…/
ІІІ місце і звання Лауреата
- Народному камерному хору «Реприза» Старосамбірського РНД (керівник – Лілія Нємцова);
В номінації «Сільські та церковні колективи»:
/…/
ІІІ місце і звання Лауреата
- Народному хору «Візерунок» НД с. Старява Старосамбірського району (керівник – Андрій Бербих);
В номінації «Сільські та церковні колективи»:
/…/
ІІІ місце і звання Лауреата
- Народній чоловічій хоровій капелі «Стривігор» НД м. Хирів Старосамбірського району (керівник – Андрій Бербих);
/…/

Переможці-лауреати будуть рекомендовані до участі у «Співочому полі» у НД с. Велике Колодно Кам’янко -Буського району.


2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління культури Львівської облдержадміністрації Ю. В. Корчинського.


Начальник управління                                                                                                          С. Бурко

Обласний огляд-конкурс хорових колективів в м. Самбір

18 березня 2012 року в м.Самбір в залі органної та камерної музики відбувся обласний огляд-конкурс хорових колективів, присвячений 170-річчю від дня народження М.В. Лисенка та 105-й річниці від дня народження Є. Т. Козака.  На огляді-конкурсі Старосамбірщину представляли такі хорові колективи:

  • Народна аматорська хорова капелла "Дністер" РНД м. Старий Самбір, керівник заслуженний працівник культури України Олег Підківка;
  • Народний аматорський камерний хор "Реприза" РНД м. Старий Самбір, керівник Лілія Павліш-Нємцова;
  • Народний аматорський чоловічий хор "Стривігор" НД м. Хирів, керівник Андрій Бербих;
  • Народний аматорський хор "Візерунок" НД с. Стар'ява, керівник Ігор Ваньовський;
  • Аматорський жіночий хор "Вишиванка" НД м. Хирів, керівник Андрій Бербих.

Підсумки обласного огляду-конкурсу будуть відомі в квітні 2012-го року.

 

Хорові колективи готуються до конкурсу

Хорові колективи Народних Домів Старосамбірщини готуються до обласного огладу-конкурсу хорових колективів, присвяченого 170-ти річчю від дня народження М. В. Лисенка та 105-ій річниці від дня народження Є. Т. Козака, який проводитиметься 18 березня 2012 р. у м. Самбір.

Народна хорова капела "Дністер"