ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

Творчість як повсякдення робота

Творча нарада працівників відділу культури - один з видів професійної діяльності. Саме тут учасники демонструють свої вміння та навички, рівень майстерності та професіоналізму, творчу винахідливість та імпровізацію.

Цього разу на плановій щомісячній нараді присутні мали змогу пересвідчитися у фаховості викладачів Добромильської дитячої музичної школи: Тетяна Юрчак, учениця класу цимбалів, здобула І місце в обласному конкурсі виконавців на народних інструментах, а Ігор Ковальов став другим в області серед гітаристів.

.

Вищий клас майстерності показав Володимир Коциловський, заслужений артист України.

Петро Юрчик, начальник відділу культури, наголосив на необхідності постійного творчого вдосконалення, пошуку молодих талантів. А їх у нас, на щастя, вдосталь: Марійка Мисько та Іринка Пацай, Михайло Новацький, Павлинка Марунчак. Заслуговує уваги і виступ танцювального колективу під керівництвом Василя Шпота: його вихованці також із задоволенням вивчають сучасні танці. До речі, пан Василь пообіцяв, що вже найближчим часом запропонує своїм танцюристам вивчити й інші стилі - бальний та народний танець. Від цього виграють і учасники, бо збагатять свої вміння, і глядач, бо отримуватиме ще більше естетичну насолоду, і українська культури загалом, бо примножаться її активні шанувальники.