ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

Старосамбірська біблотека поповнюється

Старосамбірська РЦБС постійно поповнює свої фонди новими книгами. Пропонуємо до вашої уваги I випуск інформаційного бюлетеня «Книги, що надійшли до бібліотек Старосамбірської РЦБС» з серпня по грудень 2012 року.  Бюлетень містить 240 назв книг. Це книги з різних галузей знань: природничі, технічні науки,медичні науки, суспільні науки, мовознавство, фольклор, література України, художня література, дитяча література, мистецтво, релігія, філософські науки,  довідкові видання.

 

Вся література, яка надійшла до бібліотек ЦБС, в основному, згідно таких програм: Державна програма «Українська книга» та обласна програма «Поповнення бібліотечних фондів».  Література в бюлетені систематизована по відділах ББК. В межах кожного відділу книжки розміщені за алфавітом.

За допомогою покажчика назв творів користувачі зможуть знайти потрібну книгу за назвою, не знаючи автора.

Інформаційний бюлетень розрахований на широке коло користувачів, всіх тих, хто цікавиться новими надходженнями.

Детальну інформацію про те, в якій саме бібліотеці району знаходиться дана книга, скільки надійшло до ЦБС можна отримати у відділі комплектування та обробки літератури Старосамбірської ЦРБ за адресою: Львівська область, м. Старий Самбір, вул. Л.Галицького, 23, тел.: 0 (238) 21-1-00,  22-1-46. Укладачі: Фідик Леся – бібліограф ЦРБ, Буй Леся – бібліограф ЦРБ, відповідальна за випуск Сольчаник Віра – директор ЦБС.