ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

Старосамбірської РДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 http://www.president.gov.ua/

Відважні патріоти

14 березня в читальній залі Старосамбірської центральної районної бібліотеки було проведено урок мужності «Відважні патріоти», який був присвячений Дню українського добровольця. Це свято Україна офіційно відзначає цього року вперше. День українського добровольця має стати однією з основ, на якій будуть формуватися нові покоління вільних українців.

Завдяки мужності й самопожертві саме добровольців, їхньому героїчному прикладу вдалося створити справжню боєздатну Армію та не допустити вторгнення ворога  вглиб України.

Серед  воїнів АТО, які добровільно за покликом серця вирушили на війну  – наші старосамбірчани.  Із вірою в серці, без жодних вагань вони їхали боронити Схід України від російських бойовиків,  і з гідністю несли несуть бойову службу в лавах Збройних Сил України.

На урок мужності були запрошені учасники АТО: Василь Пелиш та Роман Шеремета.

Про героїчні вчинки Василя Пелиша розказав  присутнім дідусь Микола Дмитрович.

Також присутні мали можливість почути розповідь про Романа Шеремету, який є учасником двох бойових дій Учасник бойових дій в Іраку в 2005 році, і учасник АТО. Перебував він у зоні АТО з 10 червня 2015 року по 24 липня 2016 року. Захищав села в Донецькій та Луганській області.

Своє музичне привітання  учасникам АТО,  подарував  учень Старосамбірської ЗОСШ №1 Назар Проць.

З поетичним словом подяки для всіх солдатів  української армії  виступив Голова товариства «Просвіти» Михайло Храпко. 

Доповненням до заходу була книжкова виставка «Патріоти Незалежності».